SPAWANIE POGOTOWIE SPAWALNICZE W CZĘSTOCHOWIE

Profesjonalne spawanie to szalenie ważna usługa, która wpływa nie tylko na jakość, ale i na bezpieczeństwo całej inwestycji. Łączenie elementów metalowych nie dotyczy jedynie tworzenia potężnych konstrukcji, ale również mniejszych instalacji wykonanych ze stali. Zarówno w przypadku stalowych budowli, jak i przy mniejszych awariach (np. bramy wjazdowej czy panelu stalowego) szybkie usługi spawalnicze mogą okazać się niezastąpione. Odpowiadając na zapotrzebowanie klienta, otworzyliśmy pogotowie spawalnicze z dojazdem do klienta - nasi fachowcy pomogą w każdej sytuacji.

Z DOJAZDEM CZY TEŻ BEZ - OFERUJEMY PROFESJONALNE USŁUGI SPAWALNICZE OBEJMUJĄCE

  • SPAWANIE STALI CZARNEJ,
  • SPAWANIE STALI NIERDZEWNEJ,
  • SPAWANIE STALI OCYNKOWANEJ,
  • SPAWANIE ALUMINIUM,
  • SPAWANIE TYTANU.
REALIZACJA ZLECENIA TO CZAS MAKSYMALNIE 24H.
 
PRZY PRACY KIERUJEMY SIĘ SPRAWDZONYMI METODAMI SPAWANIA MIG/MAG ORAZ TIG.

SPAWANIE METODĄ MIG/MAG

Spawanie MIG/MAG to forma spawania elektrodą topliwą w osłonie gazów obojętnych (MIG - Metal Inert Gas, z wykorzystaniem argonu lub helu) lub aktywnych (MAG - Metal Active Gas, korzystamy z dwutlenku węgla lub jego mieszaniny z argonem). Jest to rozwiązanie gwarantujące wysoką jakość i dużą wydajność spawu. Jednocześnie metoda ta umożliwia spawanie różnych gatunków metali we wszystkich pozycjach. Nasi fachowcy są profesjonalistami w tej formie łączenia elementów metalowych.

SPAWANIE METODĄ TIG

Metoda TIG (tungsten inert gas - inaczej GTAW) polega na spawaniu nietopliwą elektrodą wolframową (tungstenową) w otoczeniu gazów obojętnych (inert gas) takich jak argon, hel lub ich mieszaniny. Forma ta umożliwia łączenie wszelkich elementów metalowych z uwzględnieniem metali niezależnych i stali wysokos topowych. Rozwiązanie to nie jest tak wydajne jak MIG/MAG, jednak gwarantuje spawy o wysokim poziomie jakości i czystości. Nasz personel korzysta z niego w sytuacjach, w której nacisk stawiany jest przede wszystkim na czystość wykonanego spoiwa.