STAL OCYNKOWANA CZĘSTOCHOWA

Oferujemy Państwu wykonane ze stali ocynkowanej blachy gorącowalcowane, zimnowalcowane, kotłowe, łezkowe oraz wypałki na wymiar. W naszej ofercie znajdą Państwo dwuteowniki HEA, HEB, HEM, IPE, IPN oraz szeroką gamę prętów (płaskowniki, okrągłe, kwadratowe, zbrojeniowe). Ze stali ocynkowanej wykonujemy również rury (bez szwu, ze szwem, kotłowe), kątowniki (gorącowalcowane, zimnogięte) oraz ceowniki (gorącowalcowane, zimnogięte i ekonomiczne).

  • Już od 3,40 zł za kilogram!

Stal ocynkowana jest to materiał zabezpieczony przed korozją poprzez nałożenie powłoki cynkowej. Jest to stal, która jest odporna na działanie rdzy przez wiele lat, nie wymagając przy tym konserwacji. Choć cechuje się estetycznym wyglądem, istnieje możliwość pokrycia jej dodatkową powłoką lakierniczą. Poprzez swoje właściwości, stal ocynkowana jest zdecydowanie trudniejszym materiałem do spawania, jednak, w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, wykonujemy tego typu usługi.

Stal Ocynkowana- zastosowanie

Materiał ten odporny jest na działania atmosferyczne. Cynk pod wpływem działania powietrza i wody wytwarza powłoki, które odpowiadają za właściwą ochronę przed rdzą. Dzięki swoim antykorozyjnym właściwościom, stal ocynkowana znajduje zastosowanie w:

  • szybach i kanałach wentylacyjnych,
  • przemyśle motoryzacyjnym,
  • budownictwie mieszkaniowym,
  • wszystkich konstrukcjach, które wystawione są na działania czynników atmosferycznych.

W naszej ofercie znajduje się wiele produktów wykonywanych ze stali ocynkowanej. W wielu wypadkach konieczne może być jednak zastosowanie stali nierdzewnej.