OBSŁUGA OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH

Obiekty przemysłowe wymagają technicznej obsługi. Często naprawa ogranicza się zaledwie do jednej części, jednak zdarza się, że cała konstrukcja wymaga solidnie przeprowadzanej renowacji. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasza firma oferuje kompleksową obsługę budynków przemysłowych i handlowych.

Proponujemy szereg czynności związanych ze spawaniem części, a także czyszczeniem, renowacją i malowaniem obiektów. Nasi pracownicy dokonują mechanicznej naprawy uszkodzonych elementów. We wszystkich sytuacjach nasze usługi cechują się wysokim stopniem profesjonalizmu oraz troską o bezpieczeństwo. Zawsze dążymy do jak największego zadowolenia klienta.

Zajmujemy się obsługą techniczną i konserwacją:

  • systemów wentylacyjnych
  • zbiorników stalowych
  • i wszelkich innych konstrukcji stalowych

Oferujemy pomoc w zakresie doboru niezbędnych materiałów i elementów. Dokonujemy także ich produkcji, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem i zastosowaniem w odniesieniu do konkretnego obiektu.

Oprócz czynności naprawczych, proponujemy rozbudowę konstrukcji według propozycji klienta na podstawie dostarczonego rysunku technicznego. Zajmujemy się również realizacją zamówień specjalnych, wykonywanych na indywidualne zamówienie.

Nasz klient jest zadowolony, ponieważ otrzymuje kompleksową obsługę od momentu wyprodukowania konkretnego elementu po profesjonalne wsparcie w trakcie użytkowania konstrukcji. Każdy z projektów traktujemy z równym zaangażowaniem, a nasz personel posiada odpowiednie przeszkolenie i solidnie wykonuje zlecone usługi.

Zapraszamy do współpracy, gdyż z nami otrzymają Państwo nie tylko wykonany projekt, ale również stabilną obsługę obiektu.

Życzenia i wizję naszych klientów są dla nas zdecydowanym priorytetem, dlatego też oferujemy pełne wsparcie w realizacji Państwa projektów. Szczególny nacisk kładziemy na estetykę wykonywanych projektów, ale to właśnie trwałość jest dla nas najważniejsza. Jeżeli potrzebują Państwo dobrej rady od doświadczonych fachowców z branży metalowej, prosimy o kontakt.